Коктейльна вечірка - Кулінарна майстерня

Коктейльна вечірка


Image
Тривалість: 3 години
2 години на приготування, 1 година на дегустацію.
МЕНЮ
5 коктейлів на вибір: 2 шота, 3 лонга.
ЦІНА ЗА УЧАСНИКА: 1000₴

 

Майстер-клас по коктейлям — що це?

Це унікальна можливість випробувати себе у зовсім новій справі. Усі ми куштували величезну кількість коктейлів та обрали собі “фаворити”, та лише одиниці знають їх склад та, що найцікавіше, як їх приготувати. Група відвідувачів стане учнями професійного бармена та спробують перейняти його досвід. Кожен щасливчик приготує свій набір коктейлів, а наприкінці заняття зможе порівняти свою роботу з витворами профі. У програмі майстер-класу передбачені як легкі, так і міцні напої. Новачки довідаються, як відрізняти якісні коктейлі та зможуть поставити майстру усі найцікавіші запитання.

 

Як усе відбувається?

Бармен пояснить теорію та запропонує приготувати по п’ять різних коктейлів. Щасливі відвідувачі дізнаються, що таке джигери та навіщо потрібні спіральні ложки, а опісля спробують ними скористатися. Тривалість майстер-класу — до 2 годин на приготування та одна година на дегустацію.

 

Теорія та практика від професійного бармена

Майстер-клас складається з двох частин. Спочатку профі розповість про використання барних аксесуарів та дасть поради про те, які з них варто придбати для домашнього використання. Далі настане можливість попрактикуватися: кожен учасник, включно з барменом, приготує по п’ять коктейльних міксів.

 

Дегустація готових напоїв

Як тільки усі келихи наповняться коктейлями, настане черга найприємнішого: дегустації. Щасливчики зможуть насолодитися оригінальними смаками та порівняти свої результати з результатами профі.

 

 

      Call Now Button
      X