Дні народження: для дорослих - Кулінарна майстерня

 

Завжди яскраві враження!

Кулінарна майстерня – це постійне джерело веселощів і можливість покуштувати найвишуканіші страви кращих національних кухонь світу. На наших майстер-класах немає місця сухий академічності. Весело і невимушено ви будете готувати з шеф-кухарем, активно беручи участь в процесі. Також ми можемо провести для Вас кілька командних кулінарних ігор та вікторин. Ми запропонуємо Вам обрати страви з наших переліків італійських, іспанських, французьких та інших меню — ми працюємо практично з усіма кухнями світу. Ви можете вибрати вже готові сети від наших шеф-кухарів або створити власне меню із запропонованих страв. За бажанням, Ви можете змінити нашу стандартну програму події. Ми завжди раді новим ідеям і у нас є все, щоб їх втілити. У нас ви можете провести будь-які урочисті заходи: дівочі вечірки, випускні, дні народження та інші урочистості, які передбачають поєднання веселої атмосфери і смачної їжі. Алкоголь на подію Ви можете приносити свій, а увесь необхідний посуд ми надаємо!

 

Дні народження: для дорослих


ТРИВАЛІСТЬ: 4 ГОДИНИ
Додатковий час: +300 грн/годину
ПРО ПОДІЮ
Додайте різноманіття у своє свято! Замовте послугу “День народження” у Кулінарній Майстерні та отримайте якісне обслуговування та вишукані страви для ваших гостей. Ви зможете самі взяти участь у приготуванні чи дізнатися дещо нове про звичні рецепти. Або ж спокійно насолоджуватись відпочинком.
МЕНЮ: 4 СТРАВИ
ЦІНА ЗА УЧАСНИКА: 600 грн
Рекомендована кількість учасників: 10 осіб
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ:
пн-пт – 3600 грн; сб-нд – 4800 грн

 

Відповіді на ваші запитання – за телефоном: +38(098)848-58-12 mail@ichief.com.ua Чекаємо вас!

 

Додаткові послуги

Привітальний фуршет. Ідеальний інструмент для ситуацій, коли Ви знаєте, що гості будуть затримуватись та збиратися без поспіху. Наша пропозиція передбачає канапе, тому на вашій кулінарній події кожен знайде для себе снек до смаку.

 

Зробіть свято ще більш унікальним. Свій корпоратив ви можете зробити ще більш захопливим, якщо оберете майстер-клас по коктейлям чи приготування святкового торта.

 

А також…

– Професійний фотограф: 1000 гривень/година – Відеозйомка: 4000 грн – Послуги офіціанта: 200 грн/година – Вікторини та конкурси – Святкова декорація залу – Брендовані подарунки гостям (фірмовий фартук – 250 гривень/штука) – Приветственный фуршет (канапе – 20 гривень/штука, мінімальний заказ – 5 штук на людину)

 

   

 

Call Now Button

      X