Про нас - Кулінарна майстерня

СЕРГІЙ ЧЕРНИХ

провідний шеф-кухар

ОЛЕКСАНДР ЧЕРНИХ

су-шеф

ОЛЬГА ПИРОГОВСЬКА

шеф-кухар

ВОЛОДИМИР ЩЕРБАК

фотограф

 

Про нас

Як організувати кулінарне свято? Приходьте до нас. Про усе інше потурбуємось ми. Кулінарна Майстерня — це подорож у вимір вишуканих страв та унікального процесу їх створення. Навчання у нашій школі є доступним для всіх, без обмеження за рівнем підготовки. У Кулінарній Майстерні не буває нудних лекцій чи безкорисних порад. Разом з майстерними шеф-кухарями ви познайомитесь з таємницею приготування різноманітних страв, рецепти створення яких зароджувались у найрізноманітніших куточках світу. Найбільше надбання кулінарних майстер-класів — розвиток та отримання естетичного задоволення від процесу приготування. Заняття відбуваються на сучасних кухнях, з професійним обладнанням та усім необхідним для якісного та приємного навчання. Також ми пропонуємо проведення корпоративів, дитячих свят, веселих кулінарних тімбілдінгів. Кухарі майстерні надають послуги кейтерінгу для подій будь-якого формату.

 

Ми пропонуємо:

Наші майстер-класи
 
Оренду приміщення
 
Фото- та відеозйомку
 

Поширені запитання

Наші професійні шефи, безумовно, допомагатимуть Вам в процесі приготування страв. Також, не менш важливо, вони створюватимуть саме ту незабутню атмосферу нашої студії, заради якої хочеться повертатися знов-і-знов.

Наші майстер-класи – інтерактивні. Ваші гості приготують повноцінний обід чи вечерю з 3 чи 4 страв під керівництвом професійного шеф-кухаря, який поділиться чималою кількістю цікавих історій, фактів та практичних порад. Розмір групи – від 8 учасників. Тривалість майстер-класу – 2-3 години.

Наші майстер-класи – не місце для сухої академічності. Разом з шефом, ви весело та невимушено  братимете активну участь в процесі приготування страв. Також ми можемо організувати для вас декілька командних кулінарних ігр чи вікторин.

Ви можете обрати страви з нашого італійського, іспанського, французького та інших меню. Ми пропонуємо страви з кухонь практично усіх країн світу. Ви можете обрати або вже готові сети від наших шеф-кухарів, або створити власне меню з запропонованих страв.

За бажанням, Ви можете поміняти нашу стандартну програму події. Ми завжди раді новим ідеям та у нас є все для їх втілення. Коктейльна вечірка, дискотека, індійські танці – легко!

Залиште заявку за телефоном +38(098)848-58-12 чи напишіть на пошту mail@kulinarmaster.com.ua, Ваш особистий менеджер сконтактується з вами, щоб домовитись про деталі свята.

За подію можна розрахуватися готівкою, пластиковою карткою чи банківським переказом. Стосовно усіх методів оплати, вас може проконсультувати особистий менеджер: +38(098)848-58-12 
Якщо у вас змінилися плани, повідомте нас за 2 дні, і ми повернемо вам передоплату.

Гарний настрій та бажання вчитися) Кулінарна студія надає усе необхідне : фартушки, рецепти, ланч- бокси для упаковки своїх страв, всі необхідні інструменти та посуд.

      Call Now Button
      X